KİTAP ÖNERİM – 4

KİTAP ÖNERİM – 4

Yılın son gününü yaşıyoruz. Gelecek yılın hepimizi daha çok gülümsetmesini ve mutlu olmayı diliyoruz. Tabii başarı da beklentilerimiz arasında…

Güler yüzlü ve başarılı olmayı tek cümlede buluşturan Değerli Eğitmen Arkadaşım Alp Beyce‘nin “Yapçak bi’şey yok… Kim demiş!” isimli ilk kitabını keyifle okudum.

Gerçek hikâyelerin kıvrak ve samimi bir dille yazılmış olması, kitaba başlayanların bitirmeden bırakmamalarını sağlıyor.

Günümüzde işletmeler ile bireylerin en çok sorun gördükleri ve bu nedenle katılmayı arzu ettikleri eğitim konuları olan “Ego Savaşları, Empati Durumu, Müşteri Odaklılık, İletişim, Satış, Takım Çalışması, Yönetim, Stres Yönetimi, Zaman Yönetimi…” gibi başlıklar altında toplanan hikâye ve öneriler hap gibi okurlara sunulmaktadır.

Öncelikle bu güzel kitabı bana imzalayarak gönderen Sevgili Alp Hocama, Ceres Yayınlarının Sahipleri Sevgili Dostlarım Tuğba Dedeoğlu Demir ve Hakan Demir‘e teşekkür eder, başarılarla dolu yeni bir yıl dilerim.

Bir ip ucu: Bu kitap yönetici ve yönetici adayları için mükemmel bir yılbaşı hediyesi olabilir ?

31.12.2016

KİTAP ÖNERİM – 4” te bir düşünce

  1. Mustafa diyor ki:

    Hakan hocam öncelikle yazılarınızı ve paylaşımlarınız ve kitap önerileriniz için çok teşekkür ederim. Keyifle takip ederek heyecanla ekiplerimizle bilgileri paylaşıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir