YENİ YIL DUYURUSU

YENİ YIL DUYURUSU

Bu gün 1 Ocak 2018 Pazartesi…
Pazartesi Sendromu olmayacağı için, atlatmaya çalışmayacağız…

Yeni yılla birlikte size bir haberim var!

Bugünden itibaren tüm sosyal medyada yayınladığım yazıları ve bundan sonra yayınlayacağım yazıları yeni bloğumda okuyabilirsiniz:

blog.hakanokay.com

2017 yılının son pazar gününe kadar toplam 207 hafta yayınladığım “Pazar… Pazar…” yazılarımı,
29 haftadır her pazartesi günü yayınladığım “Pazartesi Sendromunu Atlatma” müziklerimi,
56 haftadır her cumartesi günü yayınladığım “Kitap Önerilerimi” ve
“Bloknot” başlığı altında yaşadığım güzel anlardan oluşan paylaşımlarımı bundan böyle bloğumdan takip edebilirsiniz.

Bu bloğu oluşturmamın ilk nedeni Facebook’ta arkadaş sınırına gelmiş olmam ve uzunca bir zamandır arkadaşlık tekliflerini kabul etmekte zorlanmamdı; zira 5.000 kişilik kontenjanı bulunan Facebook sayfasındaki sınıra çok yaklaştım. İstemeden de olsa yüzlerce arkadaşlık teklifine olumlu yanıt veremedim. Kimseyi de listemden çıkartmak istemedim, kalan 40-45 kişilik kontenjanı şahsen tanıdığım bazı arkadaşlara ayırmayı düşündüm.

Diğer bir nedeni de, başta Sevgili Dostum Moşe Taragano ve Vefa‘lı Kardeşim İbrahim Tiryaki olmak üzere bir çok dostumdan uzunca bir zamandır “Pazar… Pazar…” yazılarımı bir kitap halinde yayınlamam talebi geliyordu. Sevgili Dostum Muhsin F. Bayik Hocam da her yazışmamızda bir blog oluşturmamı öneriyordu. Hatta Sevgili Eğitmen Arkadaşım Devrim Ersöz de her fırsatta bir “Şiir” kitabı yayınlamamı bile önermektedir ki, bence asla olmayacak bir şey bu… ? Böylelikle görüşlerine çok güvendiğim dostlarımın önerilerini dikkate alarak, nacizhane bloğumu yayınladım.

Son olarak, kuşkusuz kitaplar çok değerlidir, ancak günümüzün değişen koşulları ve internetin çok daha etkin olması, insanların ne yazık ki daha az kitap okumalarına neden olmaktadır. Belki bu blog ile her an ve her yerde çok daha geniş kitlelere ulaşma şansım olur.

Küçük bir not: “Pazar… Pazar…” ve “Bloknot” yazılarımın bir kısmını yükledim, kalanları önümüzdeki hafta tamamlayacağım.

Bloğuma büyük bir memnuniyetle beklerim Dostlar… ?

Tekrar Yeni Yılınızı kutlar, esenlikler dilerim…

Sevgilerimle,

Hakan Okay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir