KİTAP ÖNERİM – 79

KİTAP ÖNERİM – 79

Değerli Dostum Alper Almelek’in kaleme aldığı ve daha geçtiğimiz ay yayımlanan “İş’te Kahkaha” isimli kitabı, ülkemiz ekonomik durumunun karşısında herkesin morali bozuk olduğu bu zamanda adeta bir can simidi gibi geldi…

Gerçekten insanların biraz tebessüm etmeye, hatta kahkaha atmaya çok ihtiyaçları var, işte bu kitabın, içinde çeşitli hikâyeler, deyişler ve fıkraları ile bunu sağlayacağına inanıyorum.

Tüm anekdot, öykü ve fıkraları, Ar-Ge, teknoloji, ekonomi, hukuk, girişimcilik, insan kaynakları, kriz yönetimi, muhasebe, müşteri ilişkileri, pazarlama, reklam, performans, satın alma, yaratıcılık, etik, yönetim ve yönetici başlıklı bölümlerin altında toplayan Sevgili Yazarımız Alper Almelek, bu kitabı sadece iş dünyasındaki insanlar için değil, aynı zamanda eğitim verenler veya konuşmacılar için de altın bir kaynak hazırlamış.

“Kitabı elime aldığımdan beri bırakamıyorum” desem, sanıyorum abartmış olmam.

Bayram tatilinin başladığı bugünler için de harika bir yolculuk veya dinlence arkadaşı olacak bu keyifli kitabı herkese öneririm.

Ayrıca kitabı yayımlayan Humanist Kitap Yayıncılık şirketinin sahibi Sevgili Dostum Menekşe Polatcan Serbest’i de, böylesi güzel kitapları bizlere kazandırdığı için tüm kalbimle kutlar, başarılarının devamını dilerim..

Keyifli okumalar dilerim…

18.08.2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir