Pazar… Pazar… 2018/250

Pazar…Pazar…

İKİ YÜZ ELLİ

Dile kolay değil mi? Tam 250 haftadır, her pazar günü, hiç aksatmadan burada sizlere yazıyorum.

“Sabah kahvesinin yanında, kurabiye tadında…” mottosu ile ilk defa 19 Ocak 2014 pazar günü başlayan yazılarım, artık hayatımın bir gerçeği oldu. Pazar sabahları sizlere hitap etmenin keyfini yaşıyorum, hele sizlerden gelen yorumları okudukça mutluluğum daha da artmaktadır.

Yazılarımı takip ettiğiniz, okuduğunuz, beğeni yaptığınız ve yorum yazdığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Hele bu yazılarımı basıp, dosyalayan bir arkadaşım var ki, ona ayrı olarak teşekkür etmek isterim. Geçenlerde görüştüğümüzde, “Eğer yazıların bir gün kaybolursa, bende arşivin var” demişti…

Bir arkadaşım da bana “Neden bu yazılarını bir blog haline getirmiyorsun?” diyerek, bana yepyeni bir fikir vermişti. Öğretim üyesi değerli arkadaşıma da buradan teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.

İki haftada bir cumartesi günleri paylaştığım 84 adet “KİTAP ÖNERİM”i,
pazar günleri yayınlamış olduğum 249 adet “PAZAR… PAZAR…” yazısını,
71 adet “PAZARTESİ SENDROMUNU ATLATMA” müzik paylaşımlarımı,
yaklaşık 4 aydır bloğumda da artık aynen yayınlamaktayım. Blogu takip etmek için herhangi bir üyelik vs. gerekmemektedir. Blog adresim: blog.hakanokay.com

İki haftadır da salı günleri “SALI SOHBETİ” adı ile yeni bir paylaşıma başladım… Bu sohbetleri keyifle okuyacağınıza inanıyorum, çünkü bu yazılarda başımdan geçen bazıları komik, bazıları ise ders verici nitelikte “Satış ve Pazarlama Öykülerimi” yayınlayacağım. Bu öyküleri “Hata Kültürü” yaklaşımı ile de değerlendireceğim. Şimdilik “Nasıl Zengin Olamadım” isimli kitabımdan alıntılarla başladım, ilerleyen haftalarda güncel öyküler, hatta sizlerden gelen öykülere de yer vereceğim. Tabii ki, bu bölüm de bloğumda yer alacak.

Her hafta hiç aksatmadan paylaşımlarımı beğenen ve mutlaka yorum yapan çok yakın birkaç dostuma da –onlar kendilerini bilirler- tüm kalbimle teşekkür ederim.

Sevgili Dostlarım ve Arkadaşlarım, ne yazık ki burada 5.000 kişilik arkadaşlık kontenjanım dolmuş durumdadır; hiçbir arkadaşı silmek istemediğim için, yeni gelen arkadaşlık taleplerini ne yazık ki kabul edemiyorum. Bu nedenle, bugünden itibaren buradaki sayfamı “Herkese açık” durumuna getiriyorum. Ayrıca, Facebook’ta arkadaşlık gerektirmeyen bir sayfam daha bulunmaktadır, dileyen kişiler oradan da takip edebilirler. https://www.facebook.com/Hakan-Okay-535937769775606/…

Facebook’ta olmayan arkadaşlarıma da erişebilmek adına bazı yazılarımı özelliklerine göre (Twitter, Linkedin…vs. gibi) diğer sosyal medya mecralarında da yayınlamaktayım.

Yarın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını bir kez daha coşkuyla kutlayacağız. O nedenle yarın sabah yayınlayacağım müziği de ona göre seçeceğim… (Sürpriz olsun)

İyi Pazarlar…

2018/250

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir