Sn. Fatih ÇAKMAK’ın Paylaşımı…

Eğitim, gelişimin önemli bir parçasıdır. İhtiyacın doğru analizi ve tespiti; ihtiyaca uygun kuruma özel bir eğitim katılımcıların proaktif olmasını daha çok teşvik eder. Kendilerini özel hissetmelerini sağlar. Eğitim sonunda katılımcılar, “neleri artık yapmamalıyım, neleri yapmaya devam etmeliyim ve neleri yapmayı öğrenmeliyim” diyerek eğitimden kazanımlarını gelişimleri için bir yol haritasına dönüştürürler.

Eğitimin önemini bilen ve üyelerinin gelişimi için bu konuda çalışmalar yapan Avrupa iş dünyasının en köklü, en güçlü ve en prestijli organizasyonlarından biri olan ATIAD’ın her biri birbirinden değerli üyeleri ile hem çok verimli hem de çok keyifli geçen ATIAD AKADEMİ’nin KURUMSAL İLETİŞİM konulu ilk eğitimini tamamladık.

Başta ATIAD Başkanı değerli Aziz Sariyar Bey’e, Genel Sekreter Memed Karamustafa Bey’e, ATIAD Yönetimine ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

#ATIAD #ATIADACADEMY #4CEO #TRAINING#CORPORATECOMMUNICATION #DUSSELDORF #GERMANY#EUROPEANBUSINESSWORLD #AtiadVerein Atiad Verein

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir